O nasAdrianna Kokot – Podolog


Założycielka Centrum Podologiczno – Fizjoterapeutycznego Foot Complex. Podolog z pasji i zamiłowania, swoja drogę podologiczną rozpoczynała prowadząc gabinet kosmetyczny gdzie przyjmowała klientki u których zauważyła wiele problemów do rozwiązania, aby sprostać oczekiwaniom swoich klientek postawiła na solidny rozwój w dziedzinie podologii. Pierwsze podologiczne kroki stawiała szkoląc się w Centrum Podologiczno Medycznym Podoland. Tam uczestniczyła w szkoleniach podologicznych I i II stopnia, szkoleniu z metody UniBrace oraz uczestniczyła w stażu podologicznym podczas którego mogła współpracować z najlepszymi specjalistami w Polsce.


  • Dowiedz się więcej…
Dowiedz się więcej…

Ten intensywny start zdecydowanie skradł serce Ady, dzięki czemu odbyła ona jeszcze wiele szkoleń rozwijających jej umiejętności m.in. w dziedzinach elektrokoagulacji, wykonywania indywidualnych odciążeń pozabiegowych, metodologii badań stóp i projektowania indywidualnych wkładek ortopedycznych. Poza tymi licznymi umiejętnościami jakie zdobyła w trakcie szkoleń i warsztatów Ada kończy studia na Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku gdzie poznaje tajniki dietetyki. Ada jednak nie spoczywa na laurach ma już zaplanowany cały harmonogram szkoleń i kolejnych studiów aby być jeszcze lepsza w tym co robi.

A kiedy uda się już jej w tym zapracowanym życiu wygospodarować trochę czasu Ada lubi spędzać go w gronie rodziny, poza tym pasją Ady jest taniec, dobre kino i podróże a ostatnio odkryła nawet w sobie talent malarski o czym przekonacie się przychodząc do naszego centrum gdzie na ścianach możecie podziwiać jej prace ?


Anna Pawlas
Fizjoterapeuta


Ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Gdańsku na Wydziale Nauk o Zdrowiu kierunku fizjoterapia. Jest specjalistą samą w sobie, ma 15 letnie doświadczenie w pracy z pacjentem. Obecnie swój czas poświęca dbając o pacjentów na Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej w szpitalu Copernicus na Gdańskiej Zaspie. Dla Ani jednak jedna praca to zbyt mało, postanowiła ona zatem wzmocnić szeregi naszego teamu i dbać również o pacjentów zgłaszających się do naszych gabinetów. Anna poprzez lata swojej praktyki spotkała się już z różnymi przypadkami zatem mało co jest ją w stanie zaskoczyć. W naszym Centrum Ania zajmuje się badaniami stóp naszych pacjentów a w zasadzie od stóp do głów bo badania przeprowadzone przez nią są bardzo kompleksowe i szczegółowe zatem każdy pacjent wymagający zaopatrzenia we wkładki ortopedyczne trafi pod skrzydła tak znakomitego specjalisty jakim jest właśnie Anna.

READ MORE

Podologia


Podologia jest to obszar nauki zajmujący się wadami oraz schorzeniami w obrębie stóp, negatywnie wpływającymi na estetykę oraz komfort ruchu. Warto poznać zakres zabiegów świadczonych przez nasze centrum aby mieć świadomość z jakimi problemami można się do nas zgłosić.

Podolog to specjalista zajmujący się tematyką dotyczącą stóp, leczeniem schorzeń na niej powstałych oraz dbaniem o jej estetyczny wygląd. Warto zaznaczyć, że chociaż podolog pomaga pozbyć się problemów związanych ze schorzeniami czy wadami stóp, nie jest lekarzem. Aby zostać podologiem należy ukończyć studium oraz zdać egzamin przed komisją państwową.READ MORE

Czym zajmuje się podolog?


Do zadań podologa należy profilaktyka, diagnozowanie oraz leczenie schorzeń w obrębie stóp. Do zabiegów wykonywanych przez podologa należą m.in.:

usuwanie odcisków oraz modzeli
korygowanie paznokci wrastających lub wkręcających się
leczenie brodawek wirusowych
usuwanie hiperkeratoz – nadmiernie zrogowaciałej skóry
usuwanie oraz opatrzenie pęknięć i rozpadlin na piętach

Warto więc odwiedzać gabinet podologiczny. Wynika z tego faktu wiele korzyści. Lepiej bowiem jest zapobiegać niż leczyć nieprzyjemne dolegliwości.


UMÓW SIĘ NA WIZYTĘFoot Complex Miejsce stworzone z pasji i zaangażowania świetnych specjalistów z dziedziny podologii i fizjoterapii. Centrum istnieje od 2018 roku i z powodzeniem bada i diagnozuje stopy mieszkańców Wejherowa i okolic.
Adres

Ul. Św. Anny 8,
Wejherowo 84-200


Zapraszamy do zarejestrowania się na zabiegi podologiczne.


Umów się na wizytę


Zaprojektowano przez SparrowStudio 2020. All rights reserved.Copyright by BoldThemes 2018. All rights reserved.