Oczyszczanie paznokci zmienionych chorobowo/uszkodzonych mechanicznie

Jeśli zastanawiasz się do kogo należy się zgłosić z grzybica paznokci, zieloną bakterią czy łuszczycą.

Oczyszczanie paznokci zmienionych chorobowo/uszkodzonych mechanicznie

Title:

Description:

Oczyszczanie paznokci zmienionych chorobowo/uszkodzonych mechanicznie

Oczyszczenie paznokci zmienionych chorobowo/ uszkodzonych mechanicznie – zabieg skierowany do pacjentów borykających się z paznokciami zainfekowanymi lub uszkodzonymi mechanicznie. Do takich zmian zaliczają się wszelkie zakażenia bakteryjne, grzybicze itd. Oraz paznokcie z powstałymi krwiakami pod paznokciowymi, zdeformowane w wyniku dawno powstałego urazu i wszelkie inne zmiany powstałe w skutek urazów mechanicznych. Należy pamiętać, iż terapia paznokci zmienionych chorobowo i uszkodzonych mechanicznie nie jest zabiegiem jednorazowym a wymaga czasu i systematyczności wizyt i sumienności pacjenta w wykonywaniu zaleceń domowych. Do czynności zabiegowych należy oczyszczenie elementów płytki zmienionej chorobowo/zdeformowanej. Zabieg ten jest bezbolesny, nie wymaga znieczulenia a bezpośrednio po nie jest konieczny nakładanie żadnego rodzaju opatrunków.

Cel: oczyszczenie paznokci z elementów płytki zainfekowanej lub zdeformowanej, zalecenie stosowania odpowiednich preparatów w celu doprowadzenia płytki do zdrowego i estetycznego stanu.

Czas trwania: ok. (Oczyszczenie jednego paznokcia zmienionego chorobowo) 30 min

 

Category
Podologia


Foot Complex Miejsce stworzone z pasji i zaangażowania świetnych specjalistów z dziedziny podologii i fizjoterapii. Centrum istnieje od 2018 roku i z powodzeniem bada i diagnozuje stopy mieszkańców Wejherowa i okolic.


Telefon

+48 666 696 297 / Wejherowo
+48 733 393 297 / GdańskAdres

ul. Św. Anny 8, Wejherowo 84-200
ul. Kętrzyńskiego 24/4A, Gdańsk 80-376


Zapraszamy do zarejestrowania się na zabiegi podologiczne.


Umów się na wizytę


Zaprojektowano przez SparrowStudio 2020. All rights reserved.Copyright by BoldThemes 2022. All rights reserved.