Wizyta kontrolna

Wizyty kontrolne są nieodłącznym elementem każdej terapii.

Wizyta kontrolna

Title:

Description:

Wizyta kontrolna

1616Wizyta kontrolna – System jaki stosuje przy prowadzonych terapiach jest taki, iż pacjent zgłaszający się z problemem typu płytka zmieniona chorobowo/ uszkodzona mechanicznie, paznokieć wrastający czy wkręcający płaci za pełen zabieg tylko podczas pierwszej wizyty każde kolejne spotkanie jest traktowane jako wizyta kontrolna zatem czynności wykonywane podczas tej wizyty są w jej ramach wykonywane bezpłatnie a koszt wizyty zależny jest od czasu potrzebnego na przeprowadzenie takiej wizyty.

Tzn. Na kolejnych wizytach w przypadku paznokcia zmienionego chorobowo jest konieczne doczyszczenie płytki lub założenie klamry korygującej tor wzrostu paznokcia. W takim przypadku pacjent nie płaci osobno za założenie klamry (190zł) tylko np. 90 ponieważ zabieg nie zajął więcej niż 30 min.

Cel: Kontynuowanie terapii rozpoczętej, kontrola osiąganych postępów.

Czas trwania:

  •  do 30 min
  •  do 60 min
  •  do 90 min

 

Category
Podologia


Foot Complex Miejsce stworzone z pasji i zaangażowania świetnych specjalistów z dziedziny podologii i fizjoterapii. Centrum istnieje od 2018 roku i z powodzeniem bada i diagnozuje stopy mieszkańców Wejherowa i okolic.


Telefon

+48 666 696 297 / Wejherowo
+48 733 393 297 / GdańskAdres

ul. Św. Anny 8, Wejherowo 84-200
ul. Kętrzyńskiego 24/4A, Gdańsk 80-376


Zapraszamy do zarejestrowania się na zabiegi podologiczne.


Umów się na wizytę


Zaprojektowano przez SparrowStudio 2020. All rights reserved.Copyright by BoldThemes 2022. All rights reserved.